Bizi Arayın: +90 216 680 02 13

TARİHÇE


Merkezi İSTANBUL – Kavacık’ta bulunan TES Ltd. Şti. (Total Enerji Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.) 2009 yılında RES pazar açığı üzerine kurulmuştur. Uzman personelinin deneyimi sayesinde projelerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunmaktadır.
  
TES Ltd. Şti. rüzgar gülü montajı ve enerji sektöründe ağır taşıma ve vinç/kaldırma aparatları konularında uzmanlık ve deneyime sahip. TES Ltd. Şti. hizmet ağını Türkiye, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Akdeniz bölgelerine ulaştırmıştır.

Misyonumuz; müşterilerimize sağlıklı, kaliteli, çevreyle dost ve ekonomik çözümler sunmaktır. Her proje icin bağımsız, projeye özel çözüm sunarken, müşterilemize, enerji alanında danışmanlık hizmeti de vermektedir.

TES LTD. Şti olarak hedefimiz: Türkiye, Asya, Ortadoğu, Akdeniz ve Balkanlar'da sektöründe lider olan ilk beş şirket arasında yer almaktır.

TES LTD. Şti. Enerji sektöründe, rüzgar tribünlerinin, gaz çevrim santrallerinin kurulumunda ve taşınmasında edindiği tecrübelere dayanarak müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Bu alanda lider ve öncü firmalarla çalışarak müşterilerine sunduğu hizmeti daha kaliteli bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Yürüttüğü projelerin tamamı yerli ve yabancı uzman elemanlar tarafından yürütülmektedir.

CEO
Ali Sarıgöz

FOTOĞRAFLAR